Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)Italian (Italy)French (France)

Podsumowanie oferty pracy

Lokalizacji:
Zabrze, Poland, Europe
Szczebel kariery:
Bez doświadczenia
Edukacja:
Podstawowe
Typ oferty:
Pełny etat
Positions:
2
Wypłata:
2500-4500

Pracownik magazynu

* There have been 0 Applications for this position
* This job opening has been viewed 253 razy
O ofercie

Pracownik Magazynu

Dla naszego Klienta z branży meblarskiej poszukujemy sumiennego i odpowiedzialnego pracownika magazynu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat, na podstawie umowy o pracę;
  • zarobki od 2500-4500 zł/brutto uzależnione od zaangażowania;
  • pracę w miłej atmosferze;

Oczekujemy:

  • przyjaznego nastawienia do klienta;
  • chęci do pracy w godzinach od 10 do 19;
  • mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej;
  • zdolności manualnych;
  • chęci doskonalenia umiejetności w prawidłowym składniu towarów;

Obowiązki:

  • montaż i demontaż mebli;
  • przyjęcie i wydawanie towaru;
  • przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowej;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.