Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)Italian (Italy)French (France)

Podsumowanie oferty pracy

Lokalizacji:
Francja, Poland, Europe
Szczebel kariery:
mniej niż 1 rok
Edukacja:
Zasadnicze zawodowe
Typ oferty:
Inne
Positions:
99
Wypłata:
Do negocjacji

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH

* There have been 3 Applications for this position
* This job opening has been viewed 15243 razy
O ofercie

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-podstawowa pielęgnacja Podopiecznego

-dbanie o jego dobre samopoczucie

-dotrzymywanie towarzystwa

-opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza

-proste prace domowe

MIEJSCE PRACY: Francja

Od Kandydatek/ów oczekujemy:

-znajomości języka francuskiego na poziomie komunikatywnym

-doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą

-wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka

-dobrej organizacji pracy własnej

-mile widziane prawo jazdy z praktyką w prowadzeniu auta

Naszym Opiekunkom oferujemy:

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-opiekę koordynatora

-sprawdzone oferty

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży

-gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

-całkowity brak opłat za znalezienie pracy

System pracy:

-2-3 miesiące na terenie Francji/1-2 miesiące w Polsce

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY:rekrutacja stała